מוצרים נוספים

חן מערכות דלק מספקת מגוון רחב של מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בצוות מקצועי אשר ידע להתאים ולהסביר ללקוח על המוצר יתרונותיו ותכונותיו. חן מערכות מחזיקה בכלל המוצרים הדרושים על מנת לתחזק באופן שוטף את תחנה ומשאבות דלק. בידינו מאות מוצרים שונים אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר וברמה הגבוהה ביותר בשוק.

מיכלי אוריאה

חן מערכות דלק המספקת ומייצרת מערכות אוריאה חכמות הכוללות מיכל, משאבה טבולה, סנן, צינורות אקדחים ועוד. חן מערכות דלק מתאימה את גודל המיכל והמשאבה לצרכי הלקוח ולמגבלות הקיימות. מערכת זו מיועדת למנועי הדיזל הפולטים חומרים אשר חלקם מזהמים ורעילים את הסביבה. הזרקת אוריאה במנועים אלו מצמצמת באופן משמעותי את פליטת החומרים הרעילים. בעבר, משרד התחבורה הורה על תקנות זיהום אוויר במנועי דיזל, וכשיצרניות הרכבים לא הצליחו לעמוד בתקנות אלו, הן החלו להשתמש בשיטה של הזרקת אוריאה. התרכובת עוזרת לפרק את החומרים הרעילים וכך הרכבים מצליחים לעמוד בתקנות הזיהום. האוריאה מיועד בעיקר למשאיות, אך גם לאוטובוסים ורכבים המונעים על ידי מנועי דיזל. המערכת מסופקת עם אחריות ארוכת טווח וברמה הגבוהה ביותר.

נגררים

חן מערכות דלק המספקת ומייצרת מערכות תדלוק ניידות ונגררות הכוללות מיכל, משאבה, סנן, צינורות ואקדח.
אנו מתאימה את גודל המיכל והמשאבה לצורכי הלקוח ולמגבלות הקיימות.
נגרר סולר הינו נגרר תדלוק איכותי מהווה מערכת סולר ניידית לתדלוק הכוללת משאבה, אקדח תדלוק אוטומטי, מונה, מיכל ומד גובה דלק אינטגרלי.
מערכת זו מסופקת עם אחריות ארוכת טווח וברמה הגבוהה ביותר.

מערכות על רכבים

חן מערכות דלק המספקת ומייצרת מערכות תדלוק ניידות על רכבים הכוללות מיכל, משאבה, סנן, צינורות ואקדחים. אנו מתאימים את גודל המיכל והמשאבה לצורכי הלקוח ולמגבלות הרכב. מערכת זו מסופקת עם אחריות ארוכת טווח וברמה הגבוהה ביותר.

מת"ס

מרכזי תדלוק סולר נועדו בעיקר לנהגי משאיות, אוטובוסים, חברות הובלה ורכבים מסחריים.
רשת המת”סים מאפשרת לנהגים גישה נוחה לאי התדלוק, תדלוק מהיר יותר ושירות מקצועי ואדיב.
ניתן לתדלק במת”ס בשתי תצורות: התקן תדלוק וכרטיס תדלוק.

כרטיסים:

כיול, פילטרים ומדידה:

שירותים נוספים: